עיסוי טנטרי לגברים

חולהמרגיש קושי בתפקוד חדר המיטות? עיסוי טנטנרי יכול לשחרר את האנרגיה המינית ולסייע בשיפור והעצמת יחסי המין

טנטרה הינה אוסף של טכניקות מתחומים שונים שמטרתם להביא להארה. הפירוש המילולי של המילה בסנסקריט הוא מארג, או הרחבה, אך מדובר למעשה בתפיסת עולם שלפיה הכול קשור בכול.

הטנטרה פרחה והשפיעה על תרבויות ההינדואיזם והבודהיזם בצפון הודו, ועם השנים התפשטה גם לאזורים אחרים באסיה, עד שהגיעה אל העולם המערבי במסגרת עידן הדלי. כיום קיימת גם הניאו-טנטרה, גישה הלוקחת חלקים מהתורה הרחבה ומפתחת אותם בהתאם לצרכים ולידיעות בעולם המודרני.

אחד המאפיינים הייחודים של הטנטרה הוא שהיא מעניקה לגיטימציה לעיסוק במין ובמיניות כאחד הכוחות הרוחניים שמאפשרים התפתחות. חלק זה בטנטרה נקרא טנטרה אדומה.

טנטרה אדומה

הטנטרה האדומה מתעסקת במיניות המודעת של הפרט, ובתוך זוגיות. על פי הטנטרה, בכל אדם קיימות אנרגיה שנקראת קונדליני – האנרגיה המינית. אנרגיה זו יכולה להתחזק או להיחלש, ולנוע באופן שונה בנתיבי האנרגיה השונים בגוף.

כאשר הגיעו תורות שונות מהמזרח לעולם המערבי, נעלם לעיתים קרובות החלק הרוחני, כאשר העולם המערבי נוטה לאמץ טכניקות ופעולות בלבד. כאשר בוחנים את התחום המיני, עיקר ההתייחסות היא להנאה וליכולת תפקוד, וקיימת פחות התייחסות לאנרגיה המינית כסוג אחד של אנרגיה הקיים בגוף.

עיסוי טנטרי לגברים- מטרות

על פי מסורת הטנטרה, האנרגיה המינית יכולה להיכלא בתוך איבר המין, ולא להשתחרר ולנוע בכל הגוף. הצטברות זו גורמת לכך שהגבר חש הנאה מינית ואורגזמה רק באזור איבר המין, ורק כאשר הוא מגיע לשיא האקט המיני, בדרך כלל בזמן השפיכה. כאשר ניתן לשחרר את האנרגיה המינית לכל הגוף, תחושת העונג יכולה להיות מורגשת בכל הגוף, ולמשך זמן רב יותר.

כאשר האנרגיה המינית משתחררת מאיבר המין לכל הגוף, היא מתאחדת עם אנרגיות רגשיות, נפשיות ורוחניות הנמצאות בגוף, וכך יכול הגבר לחוש חוויה מיוחדת של התמזגות הגשמי והרוחני בגוף. על פי האמונה, ובחוויותיהם של מטופלים, העיסוי הטנטרי מאפשר לגבר להתחבר לזכריותו, לשפר את תפקודו המיני, ולחוות אורגזמות בעוצמה גבוהה יותר. המטופלים מדווחים על תחושת מרץ ורגיעה במשך מספר ימים לאחר הטיפול.

בנוסף, אמור הטיפול הטנטרי לשנות את העמדה והגישה כלפי מיניות בפרט וזוגיות בכלל. כמו כן, הוא אמור לשנות את האופן שבו מקיים הגבר יחסי מין עם בת/בן זוגו הקבוע הן מבחינה טכנית והן מבחינה רגשית.

מהלך העיסוי הטנטרי

העיסוי נעשה על ידי מטפלים מומחים בטנטרה, כאשר המטופל נמצא בעירום מלא ואילו המטפל לבוש. זאת משום שלא מדובר במגע מיני טהור, אלא בטיפול בעל מטרות ברורות עבור המטופל בלבד. לעיתים, נעשה שימוש בעזרים כמו שמנים ארומטיים, נרות, או אלמנטים אחרים שיוצרים אווירה נעימה ומרגיעה.

העיסוי כולל מגע באיברי המין, ועיסוי של בלוטת הערמונית על ידי חדירה לפי הטבעת. בלוטת הערמונית אחראית לייצור הזרע, ונחשבת למשמעותית ביותר ביצירת אורגזמה והנאה מינית. זאת ועוד, היא אף נחשבת לנקודת הג'י של גברים. מלבד עיסוי בלוטת הערמונית המטפל נוגע באזורים שונים בגוף הגבר כמו הפנים, כפות הרגליים, הבטן, החזה והירכיים.

בדרך כלל, העיסוי נמשך באופן שבו הגבר חווה מספר פעמים מצב הקרוב לשפיכה, הנקרא "אורגזמה רוחנית".

הקשיים שמציב העיסוי

למרות הפתיחות שקיימת בעולם המערבי לטיפולים רבים שהגיעו מהמזרח, הטיפול הטנטרי לגברים אינו תהליך נפוץ, ורב הגברים נמנעים ממנו, נרתעים ממנו, או שמסתירים את השתתפותם בו. פנייה לטיפול כזה מביאה גברים לתחושה של ערעור על גבריותם ומיניותם, היות שגברים רבים נרתעים מהעיסוי הנעשה בבלוטת הערמונית דרך פי הטבעת, על אף ההנאה המינית שטמונה בו.

מחקר חדש: יש קשר בין הרגלי אכילה ושינה לבין הסיכוי ללקות בסרטן השד וסרטן הערמונית

מגזין נגיש ומקצועי על כל מה שקשור למחלת הסרטן- סוגי סרטן, אבחון וטיפול. 
אנחנו כאן לתת לכם מידע אמין ואיכותי בצורה נוחה לקריאה.

תוכן עניינים

דילוג לתוכן